Автор: Едуард Создано: 25.06.2017 21:06 Просмотров: 4558

Легендарний Діого Рінкон повернувся в Україну, щоб розповісти про грандіозні переміни в своєму житті та провести майстер-класи з дітьми.

Команда професійних бразильських футболістів  на чолі з Діого Рінконом приїхала до України, щоб взяти участь у першому в Ірпені фестивалі футболу - IRPIN FOOTBALL FEST.  Організаторами заходу стали Ірпінська Біблійна Церква, християнський футбольний клуб ІБЦ та Бразильська Футбольна Академія. Дякуємо також за підтримку у проведенні цього заходу Відділу молоді та спорту  Ірпінської міської ради, та керівництву стадіону "Чемпіон".

25 червня гості візьмуть участь у святкуванні Дня Молоді на центральній площі міста. 26, 27, та 28 червня, с 9:00 до 12:00, в Ірпені, на території Ірпінської Бібліної Церкви, вони навчатимуть дітей та підлітків грі у футбол. Вечорами бразильські футболісти проводитимуть дружні матчі з місцевими командами. 
IRPIN FOOTBALL FEST завершиться в середу товариським матчем між командою Бразилії та ФК «Чемпіон», який відбудеться на стадіоні «Чемпіон» (БКЗ, Ірпінь). 

Діого Рінкон найкращий бразильський легіонер  «Динамо» в історії клубу,  Чемпіон світу серед юніорів (U-17), Чемпіон України та Володар Кубку України. Він провів у складі «Динамо» шість сезонів та забив 46 голи.  

«Тут, в Україні, я пережив піковий період в своїй футбольній кар’єрі. Тут я отримав найбільше престижу, титулів, слави і грошей. Але разом з цим, в моєму серці була величезна порожнеча. Маючи все, я не мав нічого і не знав, як заповнити цю порожнечу. Я пробував заповнити її гуляннями, святкуваннями та алкогольними напоями.
У той час, коли я знайомився із безліччю важливих людей тут, я не знав найважливішої Особистості. Я не знав істини, яка є в Ісусі. Я хотів завоювати весь світ, але був близьким до того, щоб втратити свою душу. Я був великим егоїстом.
Три роки тому я прийняв Христа у своє життя. Зараз я  живу цією істиною і щодня шукаю цю істину. Господь відновив моє життя і мої стосунки в сім’ї.
Сьогодні ми приїхали з командою, щоб через футбол проповідувати Христа. Я дуже мріяв про таке повернення до України і хочу ділитися тим, наскільки кардинально Господь може змінювати життя» - поділився Діого.

Анна Потєряєва

Додати коментар