Автор: Ксенія Гринь Создано: 01.06.2017 00:34 Просмотров: 450

На початку травня активна частина нашої церкви вирішили поїхати за місто, щоб добре подумати, планувати, познайомитися, поспілкуватися, та відпочити тілом і душею. У лідерский ретрит відправилися приблизно сімдесят чоловік, але це зовсім не вся кількість людей, котрі служать іншим людям у церкві та поза її межами. Та й ми сподіваємося, що ця кількість збільшиться та й не у один раз, адже церква росте і людей котрі потребують Бога стає більше. Два дні ми разом навчалися та обговорювали актуальні питання.

Liderskiy viizd
Один з семінарів для нас проводив гість зі Львова, Ярослав Пиж, ректор Української Баптистської Теологічної Семінарії. Спілкувалися про те,я допомогти людям зрозуміти, що робити в служінні, і як правильно взаємодіяти через тісне спілкування.

Liderskiy viizd Pyzh
Кожен ранок ми починали зі спільного прославлення Брга, роздумів і молитов. А ще мали змогу послухати не тільки про духовне, а й про тілесне здоров'я від Юрія Єфимука. Адже душа міцно зв'язана з тілом. Корисний був час тімбілдінгу - фізичні активності, де ми разом змагалися та працювали в команді. Особисто мені дуже цінним було знайомство с новими членами нашої церкви і служителями. Радію, коли бачу людей, які приходять до нас, бо шукають стосунків з Богом.
Родзинкою зустрічі стало хрещення - двоє сестер за певними обставинами не мали змоги дочекатися літа, щоб засвідчити своє покаяння Разом з іншими у червні. Через це ми разом відправилися до озера і там, співаючи, споглядали їхнє хрещення. Це не було у неділю як зазвичай. Це було начебто в часи апостолів. Навколо було лише поле та в далечині село. Тиша та багато неба. Господь Спаситель живий.
Такі ретрити неабияк корисні для кожного служителя, чиє сердце горить для Бога.

Liderskiy viizd vsi

Додати коментар