Автор: Яся Сидорчук Создано: 15.02.2012 13:13 Просмотров: 2279
pershaНіжні погляди потайки, долоні, які не бажають розлучатися, нерівномірний стукіт серця, коли він (вона) поряд. В атмосфері взаємної закоханості і турботи ніхто не припускає можливість вияснення відносин, перекидання обов’язків, боротьби за першість у стосунках … „Що? У нас такого не буде, бо ми ідеальна пара!” – скажуть вам середньостатичні закохані. Але це відразу, а потім чим далі в ліс, тим більше дров і суперечок. Згодом ви задумаєтеся над питанням: як повернути і зберегти гармонію, невидимі нитки, що туго з’єднують її і його?
…Це та багато іншого розглядалося на вечорі для подружніх пар „Кохати з насолодою”, який організовувала Ірпінська Біблійна Церква. Бажаючих потрапити на свято було набагато більше, як можливості святкової зали Дому миру. Тому святковий вечір відбувся двічі: у суботу 11 і неділю 12 лютого, і можливість насолодитися програмою випала для 200 пар. 
Вечір, свічки, на сцені переплітаються звуки найромантичніших інструментів – піаніно і саксофона. Гості розсаджуються по місцям за гарно прибраними столами. Далі справа за ведучими, з роллю яких чудово справилися Алла і Станіслав Ґрунтковські.22
Програма зустрічі була різноманітна. Музичну частину вечору продовжив Олег Майовський – співак, композитор і просто хороший сім’янин, який порадував публіку своїми ліричними піснями ( "Я тебе кохаю", „Татова молитва”, „Без сім’ї не буває країни”) та жартівливими („Моя хата з краю”). Приємно, що для людини, яка досягла шани у колах українського шоу-бізнесу (Олег являється автором більше 300 пісень), пріоритетом являються відносини з Богом і піклування про власну сім’ю.
Європеізація та новітні технології шаленими темпами заселяються у свідомості українців. Але таким зовнішнім впливам не під силу перебороти генетично закладені любов до калини за вікном і до української мелодики, що на асоціативному рівні вдалося розбудити звучанням бандури. „Кохати з насолодою” має талант! І це Валентин Лисенко – учасник шоу „Україна має талант”, який зумів через більше 60 струн бандури маневрувати невидимими струнами сердець присутніх. Особливо викликали захоплення композиції дуету Валентина і Діани Касіян (скрипка).GNPP9338
Родзинкою вечору стали скетчі у виконанні Кирила Карпука і Поліни Шимпф. Вони зуміли митецьки передати відносини подружжя – з любощами медового місяця і конфліктами наступних періодів. А життєвий гумор сімейного побуту нікого не залишив байдужим, адже присутні могли в головних героях побачити подекуди себе.GNPP9372
Спікером виступив пастор Микола Романюк, який давав біблійні поради подружнім парам як зберегти гармонію і „любов назавжди”. Люблячий Бог створив Адама і Єву на Свій образ, тому і вони і їхні стосунки були ідеальними. Після того, як через обох (жінку, яка спокусилася, та чоловіка, який це допустив) у світ увійшов гріх, усе змінилося: люди пізнали що є гріх, і це не могло не вплинути на подружні стосунки Адама і Єви, як і на їхні стосунки до Бога. Пожинаючи плоди наших пращурів, нас підстерігають сімейні труднощі: чоловік часом стає диктатором у подружжі, зі своєї сторони жінка має спокусу боротися за лідируючу позицію. Як же повернутися до гармонії між собою? Це не можливо без Того, Хто задумав шлюб, – без Господа, який благословить вашу пару Своєю благодаттю.
Важливо, Бог задумав подружжя як щось нероздільне („Те, що Бог спарував, людина нехай не розлучує” Мк. 10:9), але обидві частинки повинні працювати над зміцненням відносин, розділяти спільний відпочинок, думки, хобі. Біблія вчить, що сімейній парі важливо бути незалежною від батьків, "приліплятися" одне до одного і не забувати, що Біблія говорить про роль чоловіка (як глави сімейства) і жінки (помічниці).  _-1
Любов назавжди – це не міф, це ціль, яку подружжя може поставити перед собою, адже кожен з нас бачить приклад любові поза часом і простором – нашого Господа Творця до усіх людей і до подружжя зокрема. 
Сімейний вечір вдався - три години пролетіли непомітно, подружні пари поверталися радісними і натхненними. А ми надіємося, що кохання з насолодою для них буде не просто слоганом, а обов’язковим атрибутом, адже у них ще все попереду.

Додати коментар