Автор: Super User Создано: 12.01.2012 21:31 Просмотров: 2342

 

DSC_0005_5Зимові свята – це особливий період, до якого готуються завчасно і з максимальним ентузіазмом. Магазинні розпродажі і купівля подарунків, прикрашання ялинок, прибирання помешкань – це неповний перелік усіх «ритуалів», які ми як добропорядні громадяни проводимо у  кінці грудня. Поза цією метушнею над містами і містечками літає Дух Різдва. Й у думках кожного християнина іде відлік тижнів, днів і годин… не до початку Євро-2012, не до виборів чи відкриття нового супермаркету… а до моменту, якого ми чекаємо з найбільшим трепетом, щоб голосно сказати «Христос народився! Славімо Його!».
Святкування Різдва Христового у Ірпінській Біблійній Церкві було здійснено через низку заходів і загалом тривало близько двох тижнів.
25 грудня, коли англійці затихли в очікуванні промови королеви, діти у Мексиці насолоджуються різдвяними фігурками папє-маше  з цукерками, німці обмінюються подарунками за сімейним столом, Ірпінська Біблійна Церква почала святкувати Різдво разом зі світом. 25 грудня на ранковому зібранні у домі Миру не було де яблуку впасти, адже багато було бажаючих ствердити в молитві та піснях: Христос народився!DSC_0158
Програма була вельми наповнена прославленням Господу. Хор під керівництвом Віталія Марцинюка розпочав свято з гімну хвали «Земле радій Христос прийшов».  Більше двох тисяч років назад у містечку Віфлеємі народився Ісус, янголи сповістили про це пастухів. На нашому святі не обійшлося без цих милих створінь – більше п’ятнадцяти діток з крильцями і німбами співали про народження Спасителя. Пастор Станіслав Ґрунтковський ділився роздумами на тему Різдва. Він зауважив, що як пастухи та мудреці вклонялися новонародженому Ісусу, Бог  шукає собі і в сьогоденні поклонників, які надзвичайно радітимуть, наближаючись до Нього, готові поклонитися ницьма і забути про себе.
Різдва не буває забагато, тому усі могли відвідати Різдвяний концерт ще й 7 січня разом з нашим народом. Чи не вперше цей концерт був підготовлений виключно власними виконавцями: хор під керівництвом Віталія Марцинюка, який підготував близько  десяти різдвяних пісень та колядок – близьких і знайомих серцю, серед яких «Нова ралість стала», «Тихая ніч», та нових «Чи знала ти, Марія?», «Яке дитятко», які особливо вразили присутніх душевністю та глибиною тексту. І ще прекрасний дитячий хор, підготовлений Ніною Черенковою, збірний музичний гурт, глибокі сильні виступи Романа Бандури і Зої Ільницької.
IMG_9333Слово надавалося трьом спікерам: Михайлу Черенкову, Станіславу Ґрунтковському та Сергію Гаврилову. Станіслав Ґрунтковський наголошував на тому, що Різдво - це Богом  заплановане прощення людям. Далі Михайло Черенков доповнив тему народження Божого Сина. Йому належить важливий вислів вечору: Ісус міг тисячу разів народитися у Віфлеємі, але якщо він не народився у серці кожної людини, вона приречена на загибель. Продовжив роздуми на тему Різдва Христового Сергій Гаврилов, який закликав вірою в народженого Ісуса вернутися до того образу, за яким Бог створив людину.
Невичерпність теми Різдва показав старший пастор Микола Романюк 8 січня на недільному зібранні. Разом з усіма гостями ми досліджували, як Бог через євангельські різвяні події говорить до людей: через поклоніння, через Духа Святого, через Писання…  Серед практичних порад, які пастор Микола радив застосовувати щоденно можна виділити необхідність до щоденного читання Біблії, зближення з Духом Святим, споглядання образу Ісуса Христа. Це діє життєзмінююче і допоможе кожному чути голос Божий, Який бажає говорити з людьми.
Залишається дочекатися ще дитячої різдвяної вистави і озираючись на святкові дні дякуємо Спасителю Ісусу за те, що втілившись колись Він продовжує жити серед людей!
А ще так приємно віруючим у Господа Бога разом збиратися, щоб знову й знову славити Його за любов, через яку Він послав Сина Однородженого на землю, щоб стати ближчим до вінця Свого творіння – людини.
Сидорчук Яся, Маша Ружинська

 

Додати коментар