Автор: Super User Создано: 09.12.2011 00:00 Просмотров: 1024
123Вечір п’ятниці 9 грудня і дуже багато вільної від усіх справ молоді. Чи проведення клубу із сумнівно-злочинною назвою «Мафія»– найкращий варіант? Особисто у мене з мафією (а простіше – злочинністю) відносини склалися філософські: я знаю, що вона є, а судячи з періодичних зникнень у мене телефонів та гаманців, і вона (злочинність) в курсі про моє існування. 
Але наша «Мафія» була не про це. «Мафія» - це популярна сьогодні серед молоді гра, у якій ви маєте шанс побути холоднокровним вбивцею, кмітливим мирним жителем або таким собі сержантом Коломбо,метою якого є викрити злочинність у місті, склад якого всього на всього 10 людей. Отже, 10-20 хвилин на гру, так мало часу, щоб скоїти злочин, провести переговори містом і тоді злочинець або буде покараний, або виграє (що ж, і таке буває). Гра має свої нюанси, проте краще дізнаватись їх безпосередньо беручи участь.1234
А тепер уявіть собі приглушене світло, свічки, вечір, зал, прикрашений в стилі ретро, обов’язковий дрес-код відповідного стилю і дуже багато молоді. До цього не забудьте додати виступи музикантів та загальну радість від спілкування. Так ви отримаєте атмосферу настільки різнобарвного вечора, що кожен міг там знайти, те що хотів!
Окрім загального суперництва у грі на виживання, вечір мав ще  дві родзинки. Перша – це виступ танцювальної команди Bestside.У 5 хвилин танцю вони вмістили усю розкішну трагікомедію життя мафіозі 30-х роківі створили відповідний настрій. За що їм окреме дякую.
12345Другою став візит Геннадія Базилевича. Геннадій – це дуже яскрава особистість. Таке собі живе нагадування суворих 90-х, якщо ви розумієте, що я маю на увазі)) Цей чоловік дуже багато бачив у житті, він пройшов в’язницю і смерть сина…і врешті-решт знайшов Бога. Він зображував різного Бога. Реального, коли здається, що дивишся окремі кадри страшного фільму не з тобою і не про тебе. Діючого, коли, здається, все пропало. Близького, навіть коли ти проходиш пустелю.
Нічого, виявляється, не змінилося з часів його молодості, як би не казали нам, що світ змінюється. Також найпопулярнішою тезою було твердження  «Людина людині вовк», світ змальовувався великими джунглями, вижити  в якому  мав найсильніший, найжорстокіший, найбезпринципніший. Так от ця людина, яка в цьому світі була своєю і досить не погано себе почувала, авторитетно заявила, що все це брехня: коли в життя приходить Горе,а серце огортає Великий Сум, то виявляється, не можуть допомогти ні гроші, ні жінки, ні впливові друзі. Лише Бог дає відповіді                                                                                                                                                                                                        Він говорив просто, відверто і сильно. А це найбільше вражає молодь, адже навкруги нас так мало щирості!
Поспілкувавшись, перевіривши навики переконання інших за допомогою гри та перевищивши ліміт часу на годину довелося завершити клуб. Приємно, що з нами цікаво)). Тому, шановні, врахуйте, що молодість – це стан душі. А тому приєднуйтесь до нас і проводьте час сучасно, динамічно і з користю!!!

Додати коментар