Автор: Яся Сидорчук Создано: 27.12.2011 09:00 Просмотров: 961

 

z_811b5d0b

Світ розвивається шаленими темпами. Якщо ви не зареєстровані на фейсбуці, не в курсі найновіших новини  укрнету ще до появи на ранішніх шпальтах, не купуєте техніку по інтернет-магазинах у два кліка –  скоро ризикуєте вибитися з контексту передових технологій і розвитку людства.

І всьому причина – Інтернет. Як сказав Джон Еліс «Інтернет змінює практично все. Чого б він не торкнувся, а торкається він практично всього». Як ефективно можна використовувати цей інструмент у своєму житті, а також, які фінансові та євангелізаційні можливості він пропонує розглядали на семінарі «Pro-J», який організували 17 грудня молоді брати Ірпінської біблійної церкви.
Ідея проведення належить Дмитру Бржезицькому. Цей молодий хлопець вже декілька років займається інтернет-бізнесом. Але Бог побудив його показати іншим, що інтернет можна використовувати не лише як пошукову система чи засіб спілкування, за допомогою нього можна стати творцем  – власної справи, заробітку, популяризації своїх інтересів.
z_a6fa0bad
На зустріч у домі Марка прийшло близько 80 людей. Переважала молодь різного віку: і та , але були і ті хто ще пам’ятає чорно-білі телевізори і новини по радіо.
Спікерами виступили молоді бізнесмени з Ірпінської Біблійної церкви, які вже не один пуд солі з’їли в інтернет-справі. Вони змістовно ділилися своїм досвідом, не зважаючи, що з присутніх у залі 10-15 % являються їх потенційними конкурентами. Першим виступив Денис Заулін, який зайнявся розвіюванням міфів щодо електронної комерції. Серед висновків: в інтернет-бізнесі, як і в житті потрібно багато працювати, робота може бути рутинною, але варто шукати  сферу найбільших інтересів, досягати все нових цілей. Діма Нечитайло наголошував саме на аспектах можливості заробітку у сфері інтернету. Наглядний приклад, що Інтернет це як звичайний бізнес – де є і акули капіталізму і лотки з фруктами. Як створювати веб-сайти пояснював Сергій Сологуб, який зробив таку процедуру всього за  4 кліка мишки і менш чим 15 хвилин.
Перше зайняття було ввідним, тому очікуйте на наступні поглиблені лекції за конкретними темами, що стосуються питань створення та просування сайтів у інтернеті. Курси такого роду – хороша можливість показати бажаючим альтернативний спосіб свідкування про Христа. Наразі інтернет – це велика нива, де християни можуть сіяти Слово через сайти, форуми, особисті переписки і, не виходячи з дому, доносити до людей Євангеліє.

 

Додати коментар