Автор: Super User Создано: 18.05.2011 12:18 Просмотров: 1471

rmikola Писання вчить, що духовні дари – це Богом дана здібність служити людям як в церкві так і поза нею. А ще біблійні автори стверджують, що кожен практикуючий християнин має щонайменше один дар (частіше більше). У такому разі церква виглядає, за словами апостола Павла, як живий організм – тіло, де усе гармонічно, злагоджено, де всі об’єднанні допомогою одне одному та виконанням свого головного предназначення – розповісти нерелігійним людям про спасіння через віру в Ісуса Христа.

 

Але чому чимало християн воліють залишатися у церкві «вільними відвідувачами», «прихожанами» але не ось такими взаємозв’язаними і співвідповідальними друзями? Відповідь у Павла – вони не дбають про любов. Про любов до Бога, яку завжди видно у відношенні до найближчих, до тих, хто поряд з тобою. Дбати про любов означає безперервно бути зв’язаним з Тим, від Котрого Залежиш. Але й так само означає дбати, робити добро людям, яких Бог шле на твою дорогу, кому ти можеш бути допомогою, потіхою і підтримкою.

 

Для того щоб «дбати» потрібно прикладати особисті старання, зусилля та посвяту. Але ми надто сильно і егоїстично любимо… себе. Тому «дбати» - це виявляти любов-допомогу, -пораду, -підтимку ІНШИМ. Інші потребують тебе. Служи їм своєю любов’ю і ніколи не залишишся без благословення. Нехай любов буде твоїм «мотором» у служінні людям.
 

 

Cтарший пастор,
Микола Романюк

 


Додати коментар