Автор: Яся Сидорчук Создано: 20.05.2017 12:02 Просмотров: 302

maxresdefault live

Господь Ісус дарував Церкві владу Свого Імені та право звертатися з молитвами прохання до Всевишнього Бога Творця і Царя Всесвіту.

«І, коли що будете просити в ім’я Моє, те одержите, щоб Отець прославився в Синові» (Iван.14:13). Молитва – це милостивий дар та великий привілей, який дав нам Бог. Молитва віри є потужною духовною зброєю, яка спроможна руйнувати справи сатани та змінювати хід історії. Особливу силу має молитва єдності, про що яскраво свідчить Біблія та історія людства!
Сьогодні, в час великої політичної та соціально-економічної скрути, Господь дарує Церкві та народу України унікальний шанс на власні очі побачити силу спільної молитви віри до Бога.
Стан відчаю людей, корупція, розчарування та виснажлива війна на Сході країни стає надією продемонструвати велич та всемогутність нашого Бога, Який єдиний може врятувати та підняти нашу державу.
Саме тому Дух Божий спонукає Свій народ не втрачати віру та стійкість і знову зібратися на «молитовній горі» разом, щоб посилити вогонь на жертовнику, вогонь ревної молитви за Україну. Господь закликає нас зодягнутися в повну Божу зброю та пліч-о-пліч встати в молитовне заступництво за наш Рідний Край!

 

Метою Національного Дня Молитви за Україну є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння та відродження нашої країни.
Ми усім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.
«і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2Хр.7:14)

Оргкомітет Національного Дня Молитви за Україну розробив Правила проведення Молитви та офіційну Декларацію, в якій закріплені основні цілі та напрямки молитовних прохань.

Закликаємо до участі в Молитві християн різних конфесій!
КИЇВ, ПАЛАЦ СПОРТУ, 27 ТРАВНЯ 2017, ПОЧАТОК О 17:00
Докладна інформація на сайті: www.prayforukraine.com.ua. З організаційних питань звертатись за телефоном: +38(067) 800-3780 або електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. //

Додати коментар