Автор: Яся Сидорчук Создано: 06.07.2018 00:47 Просмотров: 1598

Сьогодні мені задали дуже хороше запитання: що таке Біблійне Консультування и чим воно відрізняється від інших служінь. Можливо і Вас цікавить таке ж питання.
Біблійне Консультування - це використання Біблії, як єдино вірного інструменту, відродженим вище християнином та водимим Духом Святим для настанови, виправлення и удосконалення святих для слави Божої.
Служіння проходить в форматі коротких, але ругулярних зустрічей, максимум 60 хвилин, де адресуються труднощі, переживання, випробування або спокуса чи будь-яка інша проблема з якою людина стикається і хотіла би вірішити на підставі Біблії та з допомогою досвідченого водимого Духом Святим християнина.
free online therapy versus paid counseling 1320W JW 1
Ви можете звернутися до нас, наприклад, якщо у Вас проблема, або гірше - конфлікт через нерозуміння певного уривку Писання. Або у Вас складність з прийняттям решень, Ви також можете звернутися до консультанта. Але на відміну від душеопікунства, консультанту доводиться мати справу з якоюсь проблемою, як схильність до самогубства, конфлікт в родині, проблема у відносинах, внутрішнє переживання - гнів, заздрість або роздратування.

То ж, якщо Вас цікавить можливість пройти Біблійне консультування, заповніть форму за посиланням. Ми звяжемося с Вами, коли опрацюємо Анкету.
Клікніть на посилання, заповніть її уважно, всі поля.

Також у вас є можливість переглянути і скачати наступні статті:

 

Биполярное расстройство
Понимание и помощь при перепадах настроения
Эдвард Уэлч ССЕF
скачати

 

 

Додати коментар